piątek, 22 lutego 2013

Książka wyląduje u ...
Witaj,

Weekend rozpoczął się, spędzasz go aktywnie w klubie a może chcesz odpocząć od wszystkiego w domowym zaciszu ? Dziś umożliwię zatopienie się w lekturze "Ostatnia Spowiedź" Niny Raichter, książka z nietypową historią, która łamie wszelkie stereotypy i pozwala przenieść się do świata który jest nam zupełnie obcy, pozwala odczuć to czego w innej sytuacji nigdy nie byli byśmy w stanie poczuć. Miałam okazje zorganizować konkurs w którym do wygrania była wyżej wymieniona książka, po przeczytaniu wielu wypowiedzi wybrałam tą którą uznałam za trafną i najciekawszą.

Dziękuję wszystkim za udział.

Zwycięska odpowiedź :

Dlaczego ja? Bo już dawno nie wpadło mi w ręce nic ciekawszego od książek, które używam w swojej pracy magisterskiej:( i chciałabym zrobić sobie chociaż krótką przerwę na coś, co przeniesie mnie do świata, w ktorym uwielbiam przebywać! W wyobraźni. Nie chcę być typową Polką, która nie czyta, więc mam nadzieje, że mi się poszczęści i dodam swój punkcik w naszych polskich statystykach!"OstatniaSpowiedz" już za kilka dnii znajdzie się u  Katarzyna J. :)

Gratuluję, Tina

Przypominam Kochani o moim ostatnim poście :)
8 komentarzy:

 1. Gratulację :) I muszę przyznać, że zazdroszczę zwyciężczyni ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moim zdaniem nie jest to najlepsza odpowiedź .

  OdpowiedzUsuń
 3. konkursy mająo do siebie ze organizatorzy wybierają zwycięscę, każdy ma inny gust i każdemu podoba się coś innego, co do jakości wypowiedzi nie wszyscy uczestnicy spełnili wszystkie konkursowe warunki więc nie każda wypowiedź była brana pod uwagę.

  OdpowiedzUsuń
 4. jest mi niezmiernie przemiłooo!!! bo właśnie znów dziś pisałam kolejny podrozdział i marzę tylko, żeby to skończyć i wziąć się za to co sama chcę, eh wspaniale , dziękuje :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję, a tytuł książki sobie gdzieś odnotuje i na pewno przeczytam ;D


  pozdrawiam i obserwuje ;D

  OdpowiedzUsuń
 6. gratulacje, super jest to ostatnie zdjęcie :)

  OdpowiedzUsuń