niedziela, 28 września 2014

zawsze na cztery łapy ...


Cześć :)

Niestety wydaje mi się że to już ostatni letni wpis na blogu, ostatni raz wyszłam z domu bez rajstop ale lato nie jest moją ulubioną porą roku więc nie przeszkadza mi to zbytnio :)
Z czasem zauważam jak bardzo zmienia się moje spojrzenie nie tylko na świat mody ale na całe życie. Stwierdzam tak na podstawie jedzenia. Kiedyś nie lubiłam grzybów, wołowiny czy pomarańczy a teraz je uwielbiam. Z przykrością lub radością stwierdzam ze do niektórych rzeczy trzeba dorosnąć. Moja dzisiejsza sukienka jest idealnym dowodem na to że nie jest nie spieszy mi się do tego. 
Wiec, dziewczęco nieco wręcz dziecinnie przedstawiam Wam Maurycego i moje nie realne spojrzenie na rzeczywistość.
Foto&Edit Michał Sępek

poniedziałek, 22 września 2014

ostatni oddech lata...


Dzień dobry !!! :)

Długo mnie tutaj nie było ale nie mam nic na swoje usprawiedliwienie więc nie będę pisać bzdur !
Długo zastanawiałam się nad tym czy kiedykolwiek założę te sukienkę, niestety z moją sylwetką mam problem z odsłonięciem pleców czy też wyjścia bez biustonosza ale odważyłam się i już nigdy w życiu nie będę borykać sie z tym problemem. Niestety pora już powoli odkładać sukienki w głąb szafy, może i nie wszystkie, niektóre wciąż będę mogła zakładać w połączeniu z grubymi rajstopami i płaszczem ale niektóre to za mało :(


Nie będę wybiegać w przyszłość ! Skupię sie na tym magicznym miejscu, mówiąc szczerze przechodziłam tamtędy wiele razy i musiało minąć wiele czasu nim z ściany bluszczu wyjawił się ten magiczny zakątek. Moim zdaniem byłoby to idealne miejsce na pierwszą randkę, zaraz w centrum ale tak odosobnione że aż kusi swoją intymnością.
Jak się okazuje Tarnów kusi wieloma takimi miejscami ...

Całuję Justyna ...Sukienka Bershka
Sandały Stradivarius
Narzutka Kik 
Naszyjnik H&M