niedziela, 24 marca 2013

Wiosenna zachęta ...


  Dziś postanowiłam zachęcić wiosnę by wreszcie do nas wróciła. Kolorowa sukienka nawet pośród śniegu dodaje życiu kolorytu. Całą zimę obiecywałam sobie że wyciągną z szafy kolorowe ubrania i nareszcie udało mi się to zrealizować. Polecam taki zabieg ponieważ nawet wśród  śniegu można wizualnie poczuć wiosnę.
  Moja długa nieobecność była spowodowana problemem ze zdrowiem, raz zima innym razem wiosna i tak na przemian, przeceniłam temperaturę przez co dopadło mnie przeziębienie.. Na zdjęciach jak zawsze towarzyszy mi Suzi, jak widać rośnie jak na drożdżach. 


  Today I decided to make them spring back to us.  Colorful dress even in the midst of snow adds life color. All winter I promised myself that draw colorful clothes out of the closet and finally I was able to do this. I recommend this treatment because, even in the snow, you can feel the spring. My long absence was due to illness, winter, spring winter spring, and so on, which overestimated the temperature of the cold hit me. In the pictures, as always with me Suzi, as you can see is growing like a weed.


Foto&Edit
Michał Sępek 


Sukienka River Island
Płaszcz Zara
Botki Stradivarius
Apaszka Sh
Biżuteria lulla.pl i sh


wtorek, 5 marca 2013

Zadziorne słońce ...


Wraz ze wzrostem temperatury zwiększa się ilość uśmiechu w moim życiu, postawiłam dziś na nieco zadziorne spodnie połączone z klasycznym płaszczem, swoją drogą bardzo długo polowałam na rozkloszowany płaszcz i chyba na moje szczęście ponieważ ten udało mi się złowić na wyprzedażach.
Czas w którym mamy na sobie co raz mniej ubrań uważam oficjalnie za otwarty, już nie mogę się doczekać letnich sukienek ale na to muszę zaczekać. Mgiełka jest jednym z moich diy, doszywałam koraliki i kryształki przez kilka godzin ale z efektu końcowego jestem zadowolona. Uwielbiam takie klasyczne połączenia


With the increase in temperature increases the number of smiles in my life, I put a little feisty today combined with classic pants jacket, by the way very long flared coat hunt, and I think for my happiness as this, I managed to catch the sales. 
The time in which we are wearing less clothes every time I officially open, and I can not wait for summer dresses but I have to wait. Mist is one of my diy, sewing beads and crystals for a few hours but the end result I'm happy. I love the classic combination.
♥  Photo&Edit Michał Sępek   

Spodnie Okay
Płaszcz h&m
Mgiełka sh
Szpilki altero
Naszyjnik Apart

Buziaki Tina ♥